Návrat na hlavní stranu

Hotel Beirut *** [ Hotel nebo hostel ]

CK Shenkos, Egypt, Hurghada, Beirut
Poloha
Turistické letovisko Hurghada.
Samostatně stojící hotel se nachází přímo u pláže, cca 10 min. jízdy z centra. Je tvořen jednak hlavní budovou s většinou společenských zařízení a několika pokoji a dvěma křídly, tvořícími pouze ubytovací část.

Ubytování
Klimatizované pokoje s vlastním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem a balkonem s výhledem do zahrady. Možnost dvou přístýlek pro děti. Některé pokoje nemají balkon či terasu.

Zařízení
Vstupní hala s recepcí, TV místnost, restaurace, kavárna, snack-bar, obchůdky, směnárna, dva bazény (jeden pro děti).

Stravování
Polopenze formou bufetu, zdejší restaurace nabízí teplou i studenou kuchyni - evropskou i orientální. Možnost doplatku all inclusive, což zahrnuje lehčí oběd, nealkoholické a místní alkoholické (pivo, víno) nápoje, v odpoledních hodinách kávu, čaj a zmrzlinu.

Pomáhá v rozhodnutí
Dítě 2 - 12 let zdarma, nachází se přímo u vlastní pláže s hrubým pískem s oblázky a pozvolným vstupem do moře. K dispozici jsou sprchy přímo na pláži. Zdarma jsou lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu. Stravování formou švédských stolů. Klimatizace, minibar a televizor na pokoji, hotel za výhodnou cenu je vhodný pro milovníky procházek a nočního života.

Hodnocení
Velice oblíbený hotel je vhodný pro starší klientelu i rodiny s dětmi s možností ubytování celé rodiny v jednom pokoji. Hotel tvoří jakousi přímořskou oázu odpočinku u moře zasazenou do svérázného koloritu okolního typicky arabského prostředí.

Naše hodnocení ***
Hotel Beirut ***

FOTOGALERIE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.shenkos.cz

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: Jiřina Mihulová org. 2, 19.12.2003 v 12:19 hodin

Copyright 1999-2024 © Kam na Pardubicku, s.r.o.